SADA ČITATE
FOTO Neretvanac još jednom pobijedio Šibenik: Blijedo izdanje narančastih
          OBJAVA: 31.07.2015, 22:03h   •   IZMJENA: 31.07.2015, 22:34h   komentara   •     ISPIŠI

Memorijalni turnir u Zmijavcima

Nogometaši Šibenika i dalje ne znaju za pobjedu nad Neretvancem. Opuzenci su ih još jednom pobijedili, ovog puta u polufinalu Memorijalnog turnira Marijan Šuto Mrma u Zmijavcima. Slavili su s 2:0, a nakon niza jako dobrih utakmica narančasti su odigrali lošu utakmicu.

Š.I. FOTO Neretvanac još jednom pobijedio Šibenik: Blijedo izdanje narančastih
PIŠE Ivana Jurica
31.07.2015, 22:03h

Neretvanac je zasluženo upisao još jednu pobjedu protiv Šibenika koji nije bio na razini igara od ranije. Dosta netočnih dodavanja, grešaka, obilježilo je igru Šibenika koji svoje šanse, za razliku od Opuzenaca nije iskoristio.

U prvom dijelu najveće prilike Šibenčani su propustili u 31. minuti kad Maleš i A. Živković nisu se mogli usuglasiti tko će prvi do lopte koju je uputio Okechukwu, da bi u nastavku akcije Maleš centaršut Šare poslao pored vratnice. U zadnjoj minuti poluvremena mogli su narančasti i puno bolje iskoristiti jednu kontru, no, opet je nedostajalo točnog završnog pasa. Puno više imala je Labrovićeva momčad loptu u svom posjedu, ali su jako puno i griješili. Neretvanac se organizirano branio i u 32. minuti zatresli su mrežu, ali gol im je poništen zbog zaleđa.

U nastavku opet je lopta više u šibenskom posjedu: u 53. minuti vratar Neretvanca u dva je navrata odlično reagirao, obranio udarce Okechukwua i A. Živkovića. U 69. minuti Proletina je momčad povela, sudac je start Ljeve okarakterizirao kao prekršaj, a siguran izvođač je Štimac. Krenuli su Šibenčani po izjednačenje, a dvije najveće prilike ponovno je vratar Pavlović spašavao svoju momčad. I u zadnjim trenucima utakmice Marić je iz kontre pogodio za konačnih 2:0. U nedjelju Šibenik će igrati u 17 sati za treće mjesto na turniru, a protivnik će biti poraženi iz susreta Croatia - Imotski. Šibenčani su protiv Neretvanca igrali bez kapetana Kartela, Marine, Fuština, Bartulovića i Galića.

ŠIBENIK – NERETVANAC 0:2 (0:0) Zmijavci, igralište Marijan Šuto Mrma, gledatelja 100 Sudac: Mario Repušić – Runović Strijelci: Štimac 69' – 11 m, Marić 90'

ŠIBENIK:Nwolokor, Bekavac (od 74. Pecolaj), Barać, Vukorepa (od 85. Vikario), Šare (od 60. Ljevo), Španja (od 79. Celić), G. Živković (od 66. I. Stanić), Maleš (od 74. Solomon), Rendić (od 68. Zelić), Okechukwu (od 79. Majić), A. Živković. Trener: Mirko Labrović.

NERETVANAC: Pavlović, Katić, Mihaljević, Kvesić, Granić, Čolak, Štimac, Dominiković, Glasović, Paponja, Juričić. Još su igrali: Kapović, Batinović, Marić, Babić, Subašić. Trener: Goran Proleta.